Kurulum

IPTV Hizmetlerinden aldığınız üyeliğinizin kurulumunu nasıl yapacağınıza dair tüm teknik detaylar anlatılmıştır. Hangi cihazda kullanmak isterseniz kurulum bilgilerine göre işlemleri yapabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

 

Bilgisayarda IPTV Nasıl Kullanılır?


Bilgisayarda IPTV kullanmak için 3 basit program olan VLC PlayerUniversal IPTV ve MyIPTV Player ile nasıl IPTV izlenir öğrenebilirsiniz.

 

VLC Player ile IPTV Nasıl İzlenir?

 1. VLC Player uygulamasını işletim sisteminize göre BURADAN indirebilirsiniz.
 2. Kurulum işlemlerinden sonra VLC Player programını çalıştırın.
 3. Ortam menüsü içerisinden Ağ Akışı Aç seçeneği ile gelen ekranda sizin üyeliğinize ait hesap linkinizi kopyalayıp bu kısımda boş alana yapıştırıp Oynat butonu ile kanal listesi otomatik inecek ve oynatmaya başlayacaktır.
 4. Optimizasyon için Görüntü > Taramasızlık > Otomatik yapmayı unutmayın.
 5. Kanal listesine ise Görünüm > Oynatma Listesi ile ulaşabilirsiniz.

 

Universal IPTV (Windows 10 & 11) ile IPTV Nasıl İzlenir?

 

 1. Universal IPTV uygulamasını sadece Windows 10 veya Windows 11 işletim sistemini kullanıyorsanız Microsoft Store içerisinden indirebilirsiniz.
 2. Kurulum işlemlerinden sonra Universal IPTV programını çalıştırın.
 3. Menüden Settings kısmına girin ve M3U URL kısmına linkinizi yapıştırın.
 4. Sonra yine menüden Home sekmesine gelin ve istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz.
 5. Ayrıca Favorites sekmesinden en sık izlediğiniz kanalları gruplayabilirsiniz.

 

MyIPTV Player (Windows 10 & 11) ile IPTV Nasıl İzlenir?

 

 1. MyIPTV Player uygulamasını sadece Windows 10 veya Windows 11 işletim sistemini kullanıyorsanız Microsoft Store içerisinden indirebilirsiniz.
 2. Kurulum işlemlerinden sonra MyIPTV Player programını çalıştırın.
 3. Menüden Settings kısmına girin ve Add new playlist and EPG source kısmına tıklayın.
 4. Remote channel list kısmında Name kısmında TV yazın ve URL kısmında size ait linkinizi yapıştırın.
 5. Settings kısmında eklediğiniz listeyi seçip Refresh butonuna basın.
 6. Channels kısmından içeriği görüntüleyebilir ve izlemeye başlayabilirsiniz.

 

Android IPTV Nasıl Kullanılır?


Android IPTV (Cep, Tablet, Mi box tarzı Android Box cihazları için) kurulum işlemlerinde 2 farklı yöntemle cihazınıza kurabilir ve her iki uygulama içinde sırasıyla aşağıda bahsedilmiştir.

 

IPTV Stream Player Nasıl Kullanılır?

 

 1. IPTV Stream Player programını aşağıdaki bağlantılardan hangisi sizin için uygunsa indiriyorsunuz ve android işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
 2. Kurulum işlemlerinden sonra IPTV Stream Player programını çalıştırın.
 3. Ortadaki Login With M3U URL seçeneğini seçin.
 4. Açılan pencerede alt kısımdaki Enter M3U URL alanına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve üst kısımdaki Any Name alanına TV yazın ve tamam butonuyla kaydedin.

 

GSE Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

 

 1. GSE Smart IPTV programını aşağıdaki bağlantılardan hangisi sizin için uygunsa indiriyorsunuz ve android işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
 2. Uygulamayı açtığınızda menüden Uzaktan Oynatma Listeleri kısmına girin. Sağ alt kısımda + butonuna tıklayın ve M3U URL ekle seçeneğini seçin.
 3. Playlist Adı kısmına TV yazın. Çalma listesi bağlantısı veya Dosya Yolu kısmına basılı tutarak sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin.
 4. Ekleme yaptıktan sonra aynı sayfada üyeliğinize ait TV'ye tıkladığınızda kategoriler gelecektir ve istediğiniz içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

NOT: Bazı eski cihazlarda oynatıcı hatası alabilirsiniz. Hata alanlar aşağıdaki diğer uygulamaları kurarakta kullanabilirler.

IPTV Nasıl Kullanılır?

 

 1. IPTV Player programını aşağıdaki bağlantılardan hangisi sizin için uygunsa indiriyorsunuz ve android işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
 2. Kurulum işlemlerinden sonra IPTV Player Pro programını çalıştırın.
 3. Sağ altta bulunan + butonuna tıklayın ve URL seçeneğini seçin.
 4. Açılan pencerede alt kısımdaki URL alanına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve üst kısımdaki Name alanına TV yazın ve tamam butonuyla kaydedin.
 5. Kaydettiğiniz TV ismine tıkladığınızda tüm içerik karşınıza gelecek ve istediğinizi özgürce izleyebilirsiniz.

 

IOS IPTV Nasıl Kullanılır?


IOS IPTV (iPhone, iPad ve Apple TV cihazlar için) kurulum işlemleri sırasıyla aşağıda bahsedilmiştir.

Smarters Player Lite Nasıl Kullanılır?

 

 1. Smarters Player Lite programını AppStore üzerinden indiriyoruz ve IOS işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
 2. Programı açınız ve orta kısımda Add Your Playlist butonuna basınız.
 3. Açılan sayfada Any Name kısmına TV yazabilirsiniz, linkinizin içinde bulunan Username ve Password kısımlarını yazıp URL_HERE kısmına ise linkinizin başından porta kadar kısmı (Örnek: http://iptvtavsiye.net:7049) yazın.
 4. ADD USER butonuna basarak ekleme işlemini yapabilir izleyemeye başlayabilirsiniz.

 

GSE Smart IPTV Nasıl Kullanılır?

 

 1. GSE Smart IPTV programını AppStore üzerinden indiriyoruz ve IOS işletim sistemine sahip cihazımıza kuruyoruz.
 2. Programı açınız ve sol üst köşedeki yatay üç çizgiye tıklayarak menüyü açın.
 3. Açılan menüde Uzaktan Oynatma Listeleri kısmına tıklayınız.
 4. Sağ üst köşede + işaretine tıklayın ve gelen seçeneklerde M3U URL ekle kısmına tıklayınız.
 5. Üst kısımdaki Playlist adına TV yazın ve alt kısımdaki Çalma listesi bağlantısı kısmına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin.
 6. Uzaktan Oynatma Listeleri kısmına TV adında bir menü gelecektir ve o menüye tıkladığınızda kanallar otomatik olarak gelecek ve özgürce izleyebilirsiniz.


NOT: Apple TV kullanıcıları Please Unlock yazısı ile karşılaşıyorlarsa ürünün Pro versiyonunu satın almaları gerekmektedir. GSE Smart IPTV Pro sürümünü ücretli satın alarak kurmanız ve ücretsiz sürümünü Apple TVden kaldırmanız yeterlidir.

TVde IPTV Nasıl İzlenir?


LG TV, Samsung TV, Philips TV, Arçelik TV, Vestel TV, Beko TV ve benzeri TV markalarında Smart TV IPTV kullanabilmek için sırasıyla aşağıdaki bilgilere göre kurulum yapabilirsiniz.

SSIPTV Nasıl Kullanılır?

 

 • LG Smart TVlerde uygulama marketinden indirebilirsiniz ve ÜCRETSİZDİR.
 • Philips TVlerde uygulama marketinden indirebilirsiniz ve ÜCRETSİZDİR.
 • Samsung Smart TVlerde uygulama marketinde bulunmamaktadır.
 • Vestel tabanlı TVlerde (Toshiba, JVC, Regal, Hitachi, SEG, Finlux, Telefunken, Profilo, Nexon, Panasonic, Hilevel vb.) uygulama marketinde veya Vewd isimli uygulama içinde de olabilir. ÜCRETSİZDİR. NOT: Bazı modellerde TS veya MPEGTS yazan linkleri desteklemediği (Görüntü yok ses var) için M3U8 olarak değiştirerek kullanabilirsiniz.
 • Arçelik tabanlı TVlerde (Beko, Awox, Altus, Grundig vb.) uygulama marketinde olabilir. ÜCRETSİZDİR.

 

 1. SSIPTV uygulamasını televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz.
 2. Uygulamanın ilk açılışındaki karşılama ekranını sağ üstteki ok işareti ile atlayabilirsiniz.
 3. Programın ana ekranında yine sağ üst köşede çark işaretine tıklayın ve ayarlar kısmına girin.
 4. Açılan ekranda orta kısımda Connection Code veya Bağlantı Koduyazan yerin hemen sağ tarafında Get Code veya Kod Albutonuna basın ve size tek kullanımlık geçici kod verecek.
 5. BURAYA tıklayarak kanal listesini yükleyeceğiniz sayfayı açınız.
 6. Açılan sayfada Enter Connection Code kısmına size verilen geçici kodu yazın ve ADD DEVICE butonuna tıklayın.
 7. Televizyonunuza ait tanımlı bilgiler geldikten sonra gelen menülerde External Playlists kısmına geçin.
 8. Açılan kısımda ADD ITEM yazan butona tıklayın ve karşınıza bir form gelecek.
 9. Formda Displayed Name kısmına TV yazın ve bir alt satırdaki Source kısmına sizin üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın ve ekleyin. Ekledikten sonra SAVE butonu ile kaydedin.
 10. Televizyonunuzda sağ üst kısımdan yuvarlak ok butonu ile kanal listesini yenileyin ve karşınıza TV kategorisi gelecektir. İçerisine girdiğinizde istediğiniz içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

 

Smart IPTV Nasıl Kullanılır?


NOT: LG veya Philips Smart TVlerde uygulama marketinden indirebilirsiniz. Samsung uygulama marketinden Smart IPTV yasaklandığı için USB ile kurabilirsiniz. 7 günlük deneme sürümü kullanımından sonra program ÜCRETLİDİR. Bir kereliğine MAC adresine bağlı 5.49 Euro ücretini kredi kartı ile almak için buradaki adresi kullanabilirsiniz. Eğer, kart kullanmıyorsanız veya kartla alırken sorun yaşıyorsanız destek ekibimizle görüşerek bizim aracılığımız ile satın alma işlemini yapabilirsiniz.

 1. Smart IPTV uygulamasını LG marka televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz. Samsung marka televizyonunuz varsa Tizen model TVler için (J/K/M/N/Q/R Serisi) Samsung Tizen Smart IPTV dosyasını veya Tizen olmayan model TVler için (E/ES/F/H/HU/J4/J52 Serisi) Samsung Smart IPTV dosyasını bilgisayarınıza indirin.
 2. Samsung TVler için indirdiğiniz dosyayı klasör olarak zip içinden çıkartın ve USB bellek içine yükleyin. Tizen modeller için indirdiğiniz klasör userwidget ve diğer modeller için indirdiğiniz klasör SmartIPTV olacak.
 3. Samsung TVlerde USByi TVye tanıttığınızda Smart IPTV programı Tizen modellerde Uygulamalarım ekranında Diğer uygulamalar kısmında görünecektir. Diğer modellerde ise Samsung Apps ekranında ve diğer uygulamalar kısmında görünecektir.
 4. Samsung TV J Serisi tv kullananlar uygulama tekrar silinmemesi için Menüden otomatik güncellemeyi kapatmasını tavsiye ederiz. Tizen olmayan modellerde ise geliştirici modunda kullanmak için 116.202.226.250 ip adresini tanıtabilir.
 5. Programın ilk açılışında sizi 7 günlük deneme sürümünü bilgilendirme ekranı gelecektir. Eğer lisans aldıysanız Activated yazısını görebilirsiniz.
 6. Uygulamayı açtığınızda aşağıda bulunan Settings alanına tıklayın. Sağ üst kısımda televizyonunuzun internete bağlı olduğu MAC adresi (Örneğin 00:1a:2b:3c:4d:5e) yazmaktadır. NOT: Wifi ve Ethernet bağlantısının MAC adresleri farklıdır, dikkat ediniz. Lisans alındıktan sonra diğer MAC adresiniz otomatik lisanslı hale gelecektir.
 7. MAC adresinizi not edin ve BURAYA tıklayarak kanal listesi yükleme sayfasını açınız.
 8. Açılan sayfada en altta Delete Playlist bölümüne MAC adresinizi yazın. Sağ tarafta güvenlik korumasını öncelikle onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında Delete butonu ile kanal listenizi temizleyin.
 9. Bir üst satırdaki Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update alanına yine MAC adresinizi yazın ve hemen sağ tarafındaki alanda bulunan M3U or TXT playlist URL yazan boş yere üyeliğinize ait verilen hesap linkini yapıştırın. Sağ taraftaki Save Online işaretledikten sonra Upload butonu ile kaydediniz.
 10. Smart IPTV programını bir kereliğine kapatıp açmanız gerekmektedir. Ardından aşağıda bulunan Reload butonu ile yenilediğinizde gelen içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

 

Netiptv Nasıl Kullanılır?


NOT: 7 günlük deneme sürümü kullanımından sonra program ÜCRETLİDİR. Bir kereliğine MAC adresine bağlı 5.79 Euro ücretini kredi kartı ile almak için buradaki adresi kullanabilirsiniz. Eğer, kart kullanmıyorsanız veya kartla alırken sorun yaşıyorsanız destek ekibimizle görüşerek bizim aracılığımız ile satın alma işlemini yapabilirsiniz.

 1. Netiptv uygulamasını televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz.
 2. Programın ilk açılışında sizi Limited test period are 7 days yazan 7 günlük deneme sürümünü bilgilendirme ekranı gelecektir. Eğer lisans aldıysanız bu yazıyı görmezsiniz
 3. Uygulamayı açtığınızda televizyonunuzun internete bağlı olduğu MAC adresi (Örneğin 00:1a:2b:3c:4d:5e) yazmaktadır. NOT: Wifi ve Ethernet bağlantısının MAC adresleri farklıdır, dikkat ediniz. Lisans alındıktan sonra diğer MAC adresiniz otomatik lisanslı hale gelecektir.
 4. MAC adresinizi not edin ve BURAYA tıklayarak kanal listesi yükleme sayfasını açınız.
 5. Açılan sayfada DELETE ALL M3U/URL bölümüne MAC adresinizi yazın. Altta güvenlik korumasını öncelikle onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında Delete All butonu ile kanal listenizi temizleyin.
 6. Sol taraftaki UPLOAD M3U/URL alanına yine MAC adresinizi yazın ve alt taraftaki güvenlik korumasını onayladıktan sonra Add List butonuna basın.
 7. Sizi 5 adet liste ekleyebileceğiniz bir sayfa karşılayacak ve eğer Would you like to create a password? tarzında bir uyarı mesajı gelirse size şifre koruması koymak istermisiniz diye sormaktadır ve şifre koymak istemiyorsanız kırmızı renkli No butonuna basın. İlk satıra size ait linki yapıştırın ve yanındaki Add List butona basın.
 8. Listenizi kaydettikten sonra Net iptv programını bir kereliğine kapatıp açmanız gerekmektedir. Ardından aşağıda bulunan Reload butonu ile yenilediğinizde gelen içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

 

Set IPTV Nasıl Kullanılır?


NOT: 7 günlük deneme sürümü kullanımından sonra program ÜCRETLİDİR. Bir kereliğine MAC adresine bağlı 15.79 Euro ücretini kredi kartı ile almak için buradaki adresi kullanabilirsiniz. Eğer, kart kullanmıyorsanız veya kartla alırken sorun yaşıyorsanız destek ekibimizle görüşerek bizim aracılığımız ile satın alma işlemini yapabilirsiniz.

 1. Setiptv uygulamasını televizyonun uygulama marketinden indiriyoruz.
 2. Programın ilk açılışında sizi 7 günlük deneme sürümünü bilgilendirme ekranı gelecektir. Eğer lisans aldıysanız bu yazıyı görmezsiniz
 3. Uygulamayı açtığınızda televizyonunuzun internete bağlı olduğu MAC adresi (Örneğin 00:1a:2b:3c:4d:5e) yazmaktadır. NOT: Wifi ve Ethernet bağlantısının MAC adresleri farklıdır, dikkat ediniz. Lisans alındıktan sonra diğer MAC adresiniz otomatik lisanslı hale gelecektir.
 4. MAC adresinizi not edin ve BURAYA tıklayarak kanal listesi yükleme sayfasını açınız.
 5. Açılan sayfada TV MAC bölümüne MAC adresinizi yazın. MAC adresiniz doğruysa SETSYSTEME OK yazısı gelir. Altta güvenlik korumasını öncelikle onaylamanız gerekmektedir. Sonrasında Reset butonu ile kanal listenizi temizleyin.
 6. Aynı şekilde TV MAC alanına yine MAC adresinizi yazın ve alt taraftaki güvenlik korumasını onayladıktan sonra M3u URL adresine linkinizi yapıştırdıktan sonra Send butonuna basın.
 7. Listenizi kaydettikten sonra Set iptv programını bir kereliğine kapatıp açmanız gerekmektedir. Ardından gelen içeriği özgürce izleyebilirsiniz.

 

 

Satış & Destek whatsapp